Hakkımızda
Hakkımızda

Kılıç ZEYTİN, 1950 yılından beri Bursa'nın şirin ve toprak minarelleri bakımından en verimli yerlerinden biri olan Orhangazi ilçesinde öncelikle üretime, sonrasında ise ürettiği ürünü pazarlama ve satış ağıyla sunmaya başlamıştır.

Kılıç ZEYTİN, Türkiye'nin ilk ve tek modern entegre zeytin işleme ve paketleme tesisi olan ORZİM (Orhangazi Zeytin İşleme Merkezi)' de açıldığı günden itibaren yerini almış, faaliyetlerine burada devam etmektedir.

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde faaliyetlerine devam eden KILIÇ ZEYTİN ;

Avrupa normalarına uygun olarak insan Sağlığı ve Hijyen kurallarına uygun olarak her tür ambalajlama tekniğiyle kendi tesisinde zeytin paketlemesini gerçekleştirmekte, Türk Patent Enstitüsünden tescili olan 'KILIÇ ZEYTİN' ticari marka adıyla doğal fermente edilmiş (salamura) gemlik sofralık siyah zeytin, siyah yağlı sele zeytin, yeşik çizik zeytin, yeşik köy kırması, yeşik kokteyl zeytin, dilimli siyah zeytin, dilimli yeşil zeytin, ezme siyah zeytin, ezme yeşil zeytin ürünlerini kendi pazarlama-satış ağıyla ulusal ve uluslararası pazarlara satışını yapmakta, tüketicilerine sunmaktadır.

"KILIÇ ZEYTİN" gücünüzü ölümsüz zeytin ağaçından ve Orhangazi'deki binlerce yıllık tarihinden alır. Bizim için doğru ürün zeytin ağaçından başlar. Lezzetimizin sırrı, geleneksel yöntemleri teknolojiyle doğru biçimde harmanlamamızda gizlidir.

İZNİK YOLU 2. KM YOLU A BLOK NO: 6 ORZİM ORHANGAZİ/BURSA

kiliczeytin@kiliczeytin.com.tr